Menu Content/Inhalt
 

 
O nas

Wydawnictwo ZamKor istnieje na rynku od 1991 roku. Początkowo naszą specjalnością były podręczniki do fizyki dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wraz z obudową dydaktyczną. Obecnie rozszerzyliśmy swoją ofertę o podręczniki do chemii i przyrody, materiały multimedialne, produkcję i sprzedaż zestawów doświadczalnych oraz sprzedaż sprzętu i oprogramowania komputerowego dla edukacji.

Naszą misją jest doskonalenie jakości polskiej edukacji przez dostarczanie produktów edukacyjnych i związanych z edukacją, cechujących się najwyższą wartością merytoryczną. Misję tę realizujemy w ścisłej współpracy z nauczycielami i uczniami.

O nas
Wspólnie z nauczycielami wypracowujemy najlepsze sposoby kształtowania kluczowych kompetencji założonych przez reformę edukacji. Wyniki tych działań stają się następnie źródłem inspiracji współpracujących z nami autorów do tworzenia coraz doskonalszych produktów edukacyjnych, które oddajemy w ręce nauczycieli i uczniów. Piszą dla nas zarówno wybitni dydaktycy, jak również

zasłużeni w reprezentowanych przez nas dziedzinach wiedzy naukowcy, pracujący na wyższych uczelniach.

Celem wydawnictwa jest utrzymywanie i wzbogacanie więzi z uczniami, poprzez nasze publikacje umożliwiamy im rozszerzanie wiedzy i nabywanie przydatnych umiejętności. Oprócz tradycyjnych książek udostępniamy uczniom całą gamę środków bazujących na nowoczesnych technologiach.

Staramy się kształtować polski rynek produktów edukacyjnych tak, by jego działanie zadowalało wszystkich jego uczestników. Ideą przewodnią ZamKoru jest ciągły rozwój, czyli ustawiczne doskonalenie jakości produktów, czego gwarantem jest także bezustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.